29 Mart 2012 Perşembe

The Crims - Saldırı Taktiği

Merhabalar, bu yazımızda sizlere saldırı hakkında bir taktik vereceğiz. Bildiğiniz üzere hızlı yoldan stat kasmak ve en çok öldürenlerde birinci olmak her oyuncunun hayalidir. Bunu başarmak, oyundaki oyuncuların çokluğu nedeniyle bir hayli zor. Şimdi vereceğimiz taktik ile sizden güçlü oyunculardan saldırı almanız bir hayli zorlaşacak.

Öncelikle saldırı yapmak için gece kulüplerine gireceğimizi biliyorsunuz. Ancak gece kulüplerine girmeden önce, the crims'i ikinci bir sekmeden açıyoruz. Yani iki sekme yan yana, the crims olacak şekilde.

Daha sonra birinci sekmedeki the crims'ten Hastane'deki yüz değiştirme sayfasını açıyoruz. İkinci sekmedense gece kulüplerinin yer aldığı sayfayı tıklıyoruz.

Herhangi bir gece kulübüne girmeden önce, azami saygınlığı sizin çok üstünüzde olan yerlere girmekten kaçınmanız gerektiğini unutmayın. Size uygun bir bar belirledikten sonra, gücünüzün en az 55 olduğunu kontrol edin ve bara giriş yapın. Bara sizinle aynı anda giren kişilerden saygınlığı en az 200 olan ve sizin dövebileceğinize inandığınız insanlara hızlı bir şekilde saldırı sayfasından saldırın.

Bunun yanında eğer saldıracak adam bulamıyorsanız, azami saygınlığı bulunmayan, the crims'in resmi barlarına da girebilirsiniz. Ancak bu barların daha riskli olduğunu unutmayın.

The Crims'in resmi barlarından bazıları: Aquarius, The loft, Tivoli, Butchers, The Dug, The Temple...


Eğer sizden güçlü bir insanla karşılaşırsanız, ilk sekmedeki hastaneden tek tık ile hızlı bir şekilde yüzünüzü değiştirin. Böylelikle saldırı yeme riskiniz oldukça azalır.

Bol şans! :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder